
Бензинді мотопомпа жоғары тегеурінді PX-50H, 7 а.к., 2", 600 л/мин, тереңдігі 8 м, арыны 65 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PX-50H мотопомпасы су қоймаларынан, резервуарлардан және су басқан үй-жайлардан таза суды соруға арналған. Сондай-ақ құрылыс алаңына, сауда орнына, саяжайға немесе саяжайға немесе суару жүйелеріне су беру үшін қолданылады. Суды алыс қашықтыққа жеткізуге қабілетті, демек ол су көзі алыс орналасқан үйлерде таптырмас затқа айналады. Модельдің басты ерекшелігі - бір уақытта бірнеше өрт сөндіру түтіктерін қосу үшін 3 қысымды құбырмен жұмыс істеу мүмкіндігі. Қысым магистралінде 65 м жоғары қысымды дамытады, бұл оны биіктікте және таулы жерлерде өртті сөндіру үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Ол сұйықтықты 8 метр тереңдіктен 600 л/мин жылдамдықпен алады, сондықтан су қоймасы ойпатта орналасса да, суды оңай сорып алады. Қозғалтқыш сорғысының салмағы небәрі 24,5 кг және автономды түрде жұмыс істейді, сондықтан оны тасымалдау оңай және өрт сөндіру машиналары өтпейтін жерлерде пайдалануға болады. Denzel Long Life қозғалтқышы 7 а.к. жоғары қуатты қамтамасыз етеді. төмен отын шығыны 2 л/сағ, яғни 3 литрлік резервуар 80 минут үздіксіз жұмыс істеуге жетеді. Артықшылықтары: Жұмыс компоненттері сапалы материалдардан жасалған, бұл қозғалтқыш сорғысының беріктігін арттырады: беріктігі жоғары шойыннан жасалған жұмыс дөңгелегі, тозуға төзімді соңғы тығыздағыштар, шойыннан жасалған цилиндр төсемі, BOSCH оталдыру шамы, иінді білік және болаттан жасалған таратқыш білік. Кіріктірілген қорғаныс қозғалтқышты істен шығудан сақтайды: май деңгейі төмен болған кезде ол автоматты түрде өшеді. Қозғалтқыштың айналу жиілігін реттеу мүмкіндігі су ағынының қажетті қарқындылығын орнатуға мүмкіндік береді. Қолмен стартер суық мезгілде іске қосуды жеңілдетеді. Болат жақтау қозғалтқышты зақымданудан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Раманың кең негізі мотопомпаның тегіс емес жерде тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Жұмысты бастау үшін қажеттінің бәрі қазірдің өзінде бар - шланг қысқыштары мен шлангты қосуға арналған құралдар кіреді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 24.5 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 455 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.30091-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/99203.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.30091-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 405 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 520 х 405 х 455 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 992-Мотопомпалар |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Мақсаты | для чистой воды |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 2 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 105 320 ₸

