
Лас суға арналған бензинді мотопомпа PX-80D, 15 а.к., 3", 1500 л/мин, тереңдігі 8 м, арыны 30 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 15 а.к. Denzel PX-80D мотопомпасы қазаншұңқырлардан, траншеялардан, жертөлелерден, құдықтардан, су басқан үй-жайлардан лас суды 1500 л/мин жылдамдықпен айдау үшін қолданылады. Жер жұмыстары үшін оңтайлы, өйткені фракциялары 28 мм-ге дейінгі лас сумен жұмыс істей алады. Сондай-ақ құрылыс алаңын, шағын кәсіпорынды, саяжайды және суару жүйелерін таза сумен қамтамасыз ету үшін. Қозғалтқыш сорғы 30 м қысымды қамтамасыз етеді және суды 8 м тереңдіктен алуға қабілетті. Үлкейтілген 5,6 литрлік резервуар жанармай құюсыз 90 минутқа дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Denzel Long Life қозғалтқышы мотопомпаның тұрақты жұмысын және оның жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Беріктік пен сенімділікті сапалы бөлшектер қамтамасыз етеді: шойын жұмыс дөңгелегі, тозуға төзімді соңғы тығыздағыштар, BOSCH оталдыру шамы, иінді білік және болаттан жасалған таратқыш білік. Май деңгейі төмен болған кезде қозғалтқыш автоматты түрде өшеді, бұл оның істен шығуына жол бермейді. Қозғалтқыштың айналу жиілігін реттегіш арқылы су ағынының қарқындылығын реттеуге болады. Мотопомпа кез келген ауа-райында оңай іске қосылады, өйткені қолмен стартермен жабдықталған. Қозғалтқыш зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін болат жақтаумен жабылған. Негізі кең жақтаудың арқасында мотор сорғысының тіпті тегіс емес жерде тұрақтылығы. Мотопомпа жұмысқа толығымен дайын - шлангты қосуға арналған қысқыштар мен құралдар жинаққа кіреді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 72 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 5.6 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 520 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.30091-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/99204.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.30091-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 730 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 720 х 510 х 575 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 992-Мотопомпалар |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Мақсаты | для сильнозагрязнённой воды |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1,1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 4,1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 318 020 ₸

