
Таза суға арналған бензинді мотопомпа PX-80, 7 а.к., 3", 1000 л/мин, тереңдігі 8 м, арыны 30 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 7 а.к. Denzel PX-80 қозғалтқыш сорғысы жазғы коттеджді, құрылысты, шағын кәсіпорынды немесе суару жүйелерін таза сумен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Ал айдау жылдамдығы 1000 л/мин тоғандарды, бассейндерді және су басқан үй-жайларды құрғатуды жеңілдетеді. Суды 8 м тереңдіктен ала алады және 30 м-ге дейін қысымды қамтамасыз етеді. Бензинді мотопомпа автономды жұмыс істейді және салмағы небәрі 24 кг, яғни оны далалық жұмыстарға пайдалануға болады. 3 л жанармай багы және 1,9 л/сағ тұтыну 1,5 сағат бойы жанармай құюсыз жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Denzel Long Life series қозғалтқышы оның жоғары ресурсын қамтамасыз ететін сенімді құрамдас бөліктермен жабдықталған: шойын цилиндр төсемі, BOSCH оталдыру шамы, болат иінді білік және таратқыш білік. Май деңгейі төмен болған кезде кіріктірілген қорғаныс қозғалтқыштың істен шығуын болдырмау үшін оны өшіреді. Сумен жабдықтаудың қарқындылығын бақылау үшін қозғалтқыштың айналу жиілігін реттеу тетігі қарастырылған. Мотопомпа қолмен стартердің арқасында кез келген ауа райы жағдайында немесе ұзақ уақыт тоқтағаннан кейін оңай іске қосылады. Арматураланған болат жақтау қозғалтқышты тасымалдау кезінде зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді. Раманың негізі кең, бұл қозғалтқыш сорғысының тұрақтылығына ықпал етеді. Жинаққа қысқыштар мен құралдар жинағы кіреді - оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 24 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.29952-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/99202.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.29952-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 510 х 385 х 445 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 992-Мотопомпалар |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Мақсаты | для чистой воды |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,9 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 95 820 ₸

