
Таза суға арналған бензинді мотопомпа PX-50, 7 а.к., 2", 600 л/мин, тереңдігі 8 м, арыны 30 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PX-50 мотопомпасы бассейндерден, су қоймаларынан, су басқан жертөлелерден және қоймалардан таза суды сору үшін қолданылады. Учаскеге немесе суару жүйесіне су беру үшін қолайлы. 600 л/мин жоғары өнімділігімен ерекшеленеді, бұл мотопомпаны коммуналдық, өнеркәсіптік және құрылыс жұмыстарында пайдалануға мүмкіндік береді. Ол 30 м-ге дейін қысымды қамтамасыз етеді және 8 м тереңдіктен суды алуға мүмкіндік береді.1,8 л/сағ үнемді тұтыну және 3 литрлік жанармай багы жанармай құюсыз толық қуатта 2 сағатқа дейін үздіксіз жұмыс істеуге кепілдік береді. Сондай-ақ, оны жеңіл салмағы 22 кг және желіге қосылу қажеттілігінің болмауына байланысты далалық жұмыстар үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары: Сенімді және қуатты қозғалтқыш Denzel Long Life series кепілдік береді мотопомпаның үлкен ресурсы есебінен сапалы жинақтаушы: шойын цилиндр гильзасы, ұшқын BOSCH, болат иінді және таратқыш білік. Қозғалтқыштың істен шығуын болдырмау үшін май деңгейі төмен болған кезде оны өшіретін кіріктірілген қорғаныс жүйесі қамтамасыз етілген. Қозғалтқыштың айналу жиілігін реттеу тетігінің көмегімен сумен жабдықтаудың қажетті қарқындылығын орнатуға болады. Мотопомпа қозғалтқышты тіпті суық мезгілде де оңай іске қосуға мүмкіндік беретін қолмен стартермен жабдықталған. Күшейтілген жақтаудың арқасында қозғалтқыш зақымданудан қорғалған. Жақтаудың кең негізі қозғалтқыш сорғысының тіпті тегіс емес жерде де тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Бірден жұмыс істеуге болады - шланг қысқыштары мен шлангты қосуға арналған құралдар жинағы жинаққа кіреді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 22 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 3 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.29952-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/99201.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.29952-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 490 х 385 х 415 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 992-Мотопомпалар |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л.с. |
| Мақсаты | для чистой воды |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,8 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 82 560 ₸

