
Қол арба 2 доңғалақты, жеңіл, г/п 130 кг, платформа 355 х 230 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 130 кг-ға дейінгі жүктерді тасымалдау үшін жүк көтергіштігі 68949 кг, платформасы 355 х 230 мм болатын қолмен жүретін 2 доңғалақты Sibrtech 130 арбасы қолданылады. Жақтауды жасау үшін қолданылатын болаттың қалыңдығы 1,3 мм, бұл құрылымға беріктік береді. Арба жүктемелерге және механикалық зақымдарға төзімді құйылған шиналары бар 2 доңғалаққа орнатылған. Арматура қоймаларда және өндірістік зауыттарда қолданылады. Артықшылықтары Коррозияға қарсы — жақтау ұнтақ эмальмен қапталған. Көлденең тиеу мүмкіндігі — иілген тұтқалар тірек ретінде қызмет ете алады. Жүктелген арбаның еркін қозғалысы — әр дөңгелекте айналуды жеңілдететін 2 шарикті подшипник бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 200 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1.23 мм |
| Ені | 0.51 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 25 м |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 130 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 8 х 1.75 |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Ерекшеліктері | құйылған шиналар |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | құйылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Доңғалақ торының ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996183053 |
- Бағасы: 21 081 ₸

