
Пластикалық желдеткіш тырма, 420 мм, 22 жалпақ тіс, тұтқасы жоқ, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тырмалар бау-бақша учаскелеріндегі, бақша төсектеріндегі және көгалдардағы қоқыстарды жинауға арналған. Ерекшеліктері Құрал серпімді полипропиленнен жасалған Оның негізіндегі қатайтқыштар құралдың серпімділігі мен кернеулерге төзімділігін береді. Диаметрі 25 мм тұтқамен пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Сенімді, жеңіл, ұзаққа созылатын құрал Ультракүлгін сәулелердің әсеріне ұшырамайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Тістердің саны | 22 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 420 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ47.Н00066 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ47.Н00066.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800081896 |
- Бағасы: 599 ₸

