
Бақшаға арналған арба, жеңіл, көлемі 65 л Сибртех 689615
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бақшаға арналған жеңіл арба Sibrtech 689615, бір доңғалақты, көлемі 65 литр, бау-бақша және ауылшаруашылық жұмыстары кезінде жеңіл жүктерді тасымалдауға көмектеседі. Оның көмегімен аумақты ретке келтіруге және жапырақтарды жинауға, егін жинауға және т.б. Артықшылықтары Болат жақтау диаметрі 25 мм және қалыңдығы 0,5 мм құбырлардан тұрады, бұл арбаның беріктігін қамтамасыз етеді. Коррозияға төзімділікке мырышталған шанақ пен ұнтақ эмальмен қапталған жақтау арқылы қол жеткізіледі. Дөңгеленген жақтары құрылымның қаттылығын қамтамасыз етеді, сондықтан арба деформацияға төзімді. Бір пневматикалық доңғалақ конструкциясы маневрлік және ұтқырлықпен ерекшеленеді. Жеңіл салмағы 7 кг және екі шарикті мойынтіректері бар доңғалақтың арқасында тиелген арбаны тасымалдау оңай. Арбасы бар ескі доңғалақ тозған жағдайда артикулдарды пайдалануға болады 68971, 68973, 68975, 68940, 68943.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 345 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.1 кг |
| Биіктігі | 0.71 мм |
| Ұзындығы | 1.3 мм |
| Ені | 0.63 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 25 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 90 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 65 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,5 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996189550 |
- Бағасы: 10 486 ₸

