
Дөңгелек құрылыс бассейні, 85 л Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 85 литр болатын Sibrtech 814425 дөңгелек құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде сылақ, шпаклевка, бояу, желім ерітінділерін дайындау үшін қолданылады. Ыдыс күнделікті өмірде де пайдалы — сусымалы материалдарды сақтауға және жылжытуға ыңғайлы. Артықшылықтары Өлшеу шкаласы ішкі бетке жағылады, бұл қоспаларды сұйылту кезінде доза мен көлемнің сақталуын жеңілдетеді. Төзімділік — пластикалық бассейн коррозияға ұшырамайды. Ыдыс күшейтілген тұтқалардың арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 365 мм |
| Ұзындығы | 675 мм |
| Ені | 675 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 375 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 675 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 675 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2240 кг |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 655 мм |
| Материал | Вторичный полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 85 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қиылған конус |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800081315 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

