
Тік бұрышты құрылыс бассейні, 60 л Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 60 литр болатын Sibrtech 814445 тікбұрышты құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде сылақ, шпаклевка, бояу, желім ерітінділерін дайындау үшін қолданылады. Ыдыс күнделікті өмірде де пайдалы — сусымалы материалдарды сақтауға және жылжытуға ыңғайлы. Артықшылықтары Өлшеу шкаласы ішкі бетке жағылады, бұл қоспаларды сұйылту кезінде доза мен көлемнің сақталуын жеңілдетеді. Төзімділік — пластикалық бассейн коррозияға ұшырамайды. Ыдыс күшейтілген тұтқалардың арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 298 мм |
| Ұзындығы | 662 мм |
| Ені | 470 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 298 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 662 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 470 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1944 кг |
| Тереңдігі | 294 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Материал | Вторичный полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 60 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800081292 |
- Бағасы: 2 172 ₸

