
Дөңгелек құрылыс бассейні, 60 л Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 60 л болатын Sibrtech 814415 дөңгелек құрылыс бассейні жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде сылақ, шпаклевка, бояу, желім ерітінділерін дайындау үшін қолданылады. Ыдыс күнделікті өмірде де пайдалы — сусымалы материалдарды сақтауға және жылжытуға ыңғайлы. Артықшылықтары Өлшеу шкаласы ішкі бетке жағылады, бұл қоспаларды сұйылту кезінде доза мен көлемнің сақталуын жеңілдетеді. Төзімділік — пластикалық бассейн коррозияға ұшырамайды. Ыдыс күшейтілген тұтқалардың арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 338 мм |
| Ұзындығы | 607 мм |
| Ені | 607 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 345 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 607 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 607 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1780 кг |
| Тереңдігі | 338 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 580 мм |
| Материал | Вторичный полипропилен |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 60 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | қиылған конус |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800081308 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

