
Дөңгелек қылқалам №45, табиғи қыл, пластик сабы, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix №45 83411 табиғи қылшықтары мен пластик сабы бар дөңгелек бояу жаққышы ұзын, тар беттерді лак-бояу материалдарының кез келген түрімен бояу үшін қолданылады. Буманың тығыз толтырылуына байланысты щетка бояуды жақсы сіңіреді және береді. Ұзартылған тұтқа қол жетпейтін жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Артықшылықтары Жасанды қоспасы аз табиғи ақшыл қылшықтар серпімділігін сақтайды және кез келген бояу материалдарымен пайдаланған кезде деформацияланбайды. Қылшықтардың "есте сақтау" әсері бар — щеткамен қарқынды жұмыс істегенде де пішінін тез қайтарады. Қылшықтардың ұштары бөлінген, сондықтан щетка бояудың үлкен көлемін біркелкі ұстайды және таратады. Бандаж полипропиленнен жасалған, яғни ЛБМ немесе сумен ұзақ уақыт байланыста болған жағдайда бұзылуға ұшырамайды. Пластикалық сыналар суға малынған кезде щетканың деформациялануына жол бермейді, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Қылшықтар мұқият таңдалған эпоксидті желіммен желімделген, сыналар мен таңғыштар арқылы ұсталады, сондықтан щетка жоғары сапалы және қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Тұтқаның эргономикалық пішіні бар, ол ұзақ жұмыс істегенде шаршаудың пайда болуына жол бермейді. Тұтқадағы саңылау щетканы кептіру немесе сақтау үшін іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ені | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Өлшем | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 45 мм |
| Штрих-код | 4606800076984 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 786 ₸

