
Эмальдармен жұмыс істеуге арналған сырлау жинағы: кювета 150 мм х 290 мм және шағын ролик 110 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80453 эмальдарымен жұмыс істеуге арналған сырлау жинағы 110 мм екі ауыстырылатын шағын роликтерден, 150 мм х 290 мм кюветадан және бюгельден тұрады. Біліктер эмальдарды және құрамында агрессивті заттары бар басқа да ЛБМ жағуға жарамды. Полиамид пен полиакрилден жасалған үлбір пішінді жақсы ұстайды, тозуға төзімділігін арттырады, бояудың жоғары сіңімділігі мен қайтарымдылығын қамтамасыз етеді, ал оның талшықтары бетінде қалмайды, бұл бояудың жоғары сапасына кепілдік береді. Артықшылықтары Шағын роликтер шағын ені 110 мм болғандықтан шағын беттерде жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Эргономикалық тұтқасы бар бюгель жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді және ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдардағы шаршауды азайтады. Кювета жоғары сапалы пластмассадан жасалған, сондықтан механикалық жүктемелерге төзімді. Кюветаның арнайы конструкциясының арқасында артық бояу жайма тақтада жиналмай, науаға ағып кетеді, бұл материалдардың үнемді жұмсалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 157 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.178 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиамид, полиакрил |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Қызыл |
| Штрих-код | 4606800080622 |
- Бағасы: 741 ₸

