
Сырлау және құрылыс жұмыстарына арналған полиэтилен үлдір, 3 х 4 м, 40 мкм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 3х4 м және тығыздығы 40 мкм Сибртех 88765 полиэтилен пленкасы сырлау және құрылыс жұмыстары үшін пайдалы. Беттерді, терезе жақтауларын, жиһаз есіктерін және құрылыс қалдықтары мен бояулардан қорғау үшін басқа заттарды жабу үшін қолданылады. Жүктерді тасымалдау кезінде де қолданылады.Артықшылықтары Жабын материалында бөгде қоспалар жоқ, бейтарап иісі бар.Пленка жасалған бастапқы полиэтилен жыртылуға және механикалық зақымдануға төзімді.Пленка судан, температураның шектен шығуынан, ультракүлгін сәулеленуден және химиялық заттардан қорықпайды, сондықтан үй ішінде және сыртында қолдануға оңтайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Ұзындығы | 4 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Үлдірдің қалыңдығы | 40 мкм |
| Ені | 3 мм |
| Штрих-код | 4606800080714 |
- Бағасы: 889 ₸

