
Орамдағы полиэтиленді қорғаныш үлбірі, 2мх50 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2 x 50 м өлшемді Matrix 88804 орамындағы қорғаныш полиэтилен пленкасы жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады. Бұйым жиһазды, есіктерді және басқа беттерді құрылыс шаңынан және құрылыс сұйықтықтарының шашырауынан қорғайды, олардың ластануын болдырмайды.Артықшылықтарыпленка шаңға, ылғалға, еріткіштерге және химиялық заттарға төзімді, сыртта және үй ішінде қолдануға жарамды, беттерді қорғау үшін оңтайлы.Пленка жасалған сапалы бастапқы полиэтилен химиялық заттардың әсеріне төзімді.Полиэтиленнің электростатикалық қасиеттері жабын материалының заттардың пішінін тез қабылдауына мүмкіндік береді.Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы болу үшін пленка ықшам қаптамада сатылады.Жабын материалы жоғары беріктігімен ерекшеленеді, сондықтан тартылған кезде жыртылмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.67 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.АД65.В.10413-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | \r\ЖШС "ИСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.АД65.В.10413-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Үлдірдің қалыңдығы | 7 мкм |
| Ені | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996169910 |
- Бағасы: 1 782 ₸

