
Ереже алюминийден жасалған, h-тәрізді профиль, L-2.5 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89713 алюминий ережесі, ұзындығы 2,5 м h-тәрізді профилі бар, әрлеу жұмыстары кезінде қолданылады — оның көмегімен сылақты қолданғаннан кейін көлденең және тік беттер тегістеледі. Үлкен аумақтарды өңдеу үшін тиімді. Құрал құрылыс алаңында ыңғайлы болады.Артықшылықтары Жеңіл алюминий қорытпасынан жасалған ереже беріктігімен, коррозияға төзімділігімен және беріктігімен ерекшеленеді.Күшейтілген профильдің арқасында ереже айтарлықтай бұралу және иілу жүктемелеріне төтеп бере алады.Құрал ыңғайлы ұстауды қамтамасыз ететін және жұмысты жеңілдететін h-тәрізді пішінге ие.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.48 кг |
| Ұзындығы | 2.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2505 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Правила |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 896-Правила |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800081278 |
- Бағасы: 4 923 ₸

