
Арбаларға арналған шанақ 689183, 689233, 689633, 689643, 68968, 90 л, 0,7 мм Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 90 л, 0,7 мм, 689183, 689633, 68968, 689233 және 689643 арбаларымен үйлесімді Palisad 68900 арбаларына арналған шанақ. Істен шыққан шанақты ауыстыруға мүмкіндік береді. Әртүрлі жүктерді — топырақты, құмды, құрылыс қоспаларын, қоқыстарды, бұтақтарды қолмен тасымалдауға арналған. Жазғы коттедждегі жұмыс үшін таптырмас. Артықшылықтары Шанақ қалыңдығы 0,7 мм болаттан жасалған, сондықтан жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Мырышталған беті коррозияға және сыртқы зақымға төзімді, сондықтан корпус ашық ауада ұзақ уақыт пайдалануға жарамды. Бүйірлері домалақталған, бұл бұйымның қаттылығын және оның соққыға төзімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Биіктігі | 0.25 мм |
| Ұзындығы | 0.89 мм |
| Ені | 0.64 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 890 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 640 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мырышталған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Штрих-код | 4606800080110 |
- Бағасы: 8 332 ₸

