
Су бояуларымен жұмыс істеуге арналған сырлау жинағы: 150 мм х 290 мм кювета және 110 мм Сибртех шағын білікшесі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80456 су бояуларымен жұмыс істеуге арналған бояу жинағы 110 мм 2 ауыстырылатын шағын роликті, 150 мм x 290 мм кюветаны және бюгельді қамтиды. Жалпы малярлық жұмыстарды орындау кезінде су негізіндегі бояу материалдарын жағу үшін қолданылады. 12 мм қадалы әмбебап үлбірлер кез келген түрдегі беттерге жарамды. Ені 110 мм шағын роликтер жету қиын жерлерді және шағын беттерді бояуға арналған. Артықшылықтары Полиэстерден жасалған тон боялатын бетінде түк қалдырмайды, жақсы сіңеді және лак-бояу материалдарын береді. Эргономикалық шығыршық тұтқасы қолдың шаршауын азайта отырып, жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Пластмассадан жасалған жоғары сапалы кювета беріктігімен ерекшеленеді, бұл оның ресурсын арттырады. Жұмыстың ыңғайлылығы және бояу материалдарын үнемдеу — бояу әрқашан илемдеу тақтасында жиналмай, ваннаға ағып кетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 51 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 158 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.89 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиэстер |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Көк |
| Штрих-код | 4606800080646 |
- Бағасы: 791 ₸

