
Қасбеттік жұмыстарға арналған сырлау жинағы: кювета 150 мм х 290 мм және мини-ролик 110 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80457 қасбеттік жұмыстарға арналған сырлау жинағы 110 мм екі ауыстырылатын шағын роликтері, 150 мм x 290 мм кюветасы және жиынтықтағы бюгелі бар шағын аумақтың кедір-бұдыр және тегіс емес беттерін бояу үшін қолданылады. Тон полиакрилден және полиэфирден жасалған, сондықтан жыртылуға төзімді, пішінін жақсы ұстайды, жақсы сіңіргіштігі мен бояу материалдарының қайтарымдылығына ие. Артықшылықтары Білікшенің ені 110 мм — жету қиын жерлерде және шағын аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы. Шаршамай—ақ ыңғайлы жұмыс - эргономикалық пішінді тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді. Төзімді кювета — оны жасау кезінде жоғары сапалы пластмасса қолданылады. Кюветаның ойластырылған құрылымы — бояу жылжымалы тақтаға жиналмайды, бірақ бірден ваннаға ағып кетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 52 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 159 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.89 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиакрил, полиэстер |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800080653 |
- Бағасы: 526 ₸

