
Лактармен жұмыс істеуге арналған сырлау жинағы: кювета 150 мм х 290 мм және шағын ролик 110 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80458 лактарымен жұмыс істеуге арналған сырлау жинағы ені 110 мм, кюветасы 150 мм х 290 мм және бюгель ауыстырылатын екі шағын роликтен тұрады. Бұйымдар лакты мінсіз тегіс және жұқа қабатпен жағуға мүмкіндік береді, бұл тегіс жабын жасайды. Шағын роликтер жету қиын жерлерде және шағын аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Үлбірдің қысқа, тығыз үйіндісі бетінде түк қалдырмай бояудың жоғары сапасына кепілдік береді. Эргономикалық пішінінің арқасында ролик қолыңызда ыңғайлы орналасады, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Кювета жасалған жоғары сапалы пластмасса оның ресурсын арттырады. Кюветтегі бояу жылжымалы тақтаға жиналмайды, бірақ арнайы конструкцияның арқасында ваннаға ағып кетеді, сондықтан жабындар үнемді жұмсалады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 53 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.89 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | полиэстер |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Сары |
| Штрих-код | 4606800080660 |
- Бағасы: 741 ₸

