
Ағаш өңдеуге арналған бояу жинағы: 150 мм x 290 мм кювета және 110 мм Сибртех шағын ролик
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80454 ағаш өңдеуге арналған бояу жинағы 110 мм 2 ауыстырылатын шағын роликті, 150 мм x 290 мм кюветаны және бюгельді қамтиды. Ол антисептиктерді, сіңдірулерді, праймерлерді, лазурды, қорғаныс қосылыстарын және басқа да тұтқыр емес материалдарды жағу үшін қолданылады. Микрофибрадан жасалған тон бояудың сіңімділігі мен қайтарымдылығының жоғары коэффициентімен ерекшеленеді, бұл оның әр түрлі текстуралы ағашқа біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ені 110 мм шағын ролик шағын және жету қиын беттерде ыңғайлы жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Бюгель эргономикалық тұтқамен жабдықталған, ол қарқынды жұмыс кезінде қолдың шаршауын азайтуға мүмкіндік береді. Кювета механикалық жүктемелерге төзімді, себебі жоғары сапалы пластмассадан жасалған. Кюветаның арнайы конструкциясы жұмыстың ыңғайлылығын және ЛБМ үнемді жұмсалуын қамтамасыз етеді — бояу жайма тақтада кідірмей, науаға ағып кетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.01.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 0080-Ө |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 0080-РП.pdf |
| _пакеттегі ені | 157 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.89 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Тон материалы | микроталшық |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800080639 |
- Бағасы: 736 ₸

