
Құмайдан жасалған сыпырғыш 2-прошивной Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құмайдан жасалған сыпырғыш 2-прошивной 93341 арналған үй және көше тазалау. Жұмыс бөлігінің ені 260 мм үйдегі еденді, террасаны немесе көшедегі жолды тез және тиімді сыпыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Экологиялылық — сыпырғыш жасалған толығымен табиғи материалдан. Тозуға төзімділік — сыпырғыш қарқынды қолданған кезде де ұзақ уақыт қызмет етеді. Сенімділік — тұтқа полипропилен шпагатымен мықтап байланған, жұмыс бөлігі 2 қатарға тігілген. Жоғары сапа — шыбықтар пайдалану барысында құлап кетпейді және сынбайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.09.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2751 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСБ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2751.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | сорго |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800080134 |
- Бағасы: 625 ₸

