
"Люкс" құмай сыпырғышы Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құмайдан жасалған "ЛЮКС" 93342 сыпырғышы үй ішінде және сыртта тазалауға арналған. Кең жұмыс бөлігі бір өтуде аумақтың едәуір бөлігін қамтуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Экологиялылық — сыпырғыш жасалған толығымен табиғи материалдан. Тозуға төзімділік — сыпырғыш қарқынды қолданған кезде де ұзақ уақыт қызмет етеді. Сенімділік — тұтқа полипропилен шпагатымен мықтап байланған. Жоғары сапа — шыбықтар пайдалану барысында құлап кетпейді және сынбайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.09.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2751 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСБ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2751.pdf |
| _пакеттегі ені | 480 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | сорго |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800080141 |
- Бағасы: 1 252 ₸

