
Бетон араластырғыш БСЛ-63, 63 л, 300 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 63 литр болатын БСЛ-63 бетон араластырғышы өндірісте қолданылады: қабырғаларды әрлеуге арналған сылақтар, іргетаспен және еден төсеніштерімен жұмыс істеуге арналған жылжымалы бетон ерітінділері, плиткаларды төсеуге арналған желім қоспалары және т.б. Барабанның шағын өлшемі бетон араластырғышты қажетті орынға оңай жылжыта отырып, шағын кеңістікте пайдалануға мүмкіндік береді. Максималды рұқсат етілген толтырумен шығыс 40 литрге дейін дайын қоспаны шығарады. Артықшылықтары: Алмұрт пішінді резервуар ерітінділердің мұқият араластырылуын және мойынтіректерге аз жүктемені қамтамасыз етеді, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Резервуар екі бөліктен тұрады және тасымалдау және сақтау үшін оңай бөлшектеледі. Пластикалық корпус жетекті механикалық зақымданудан, ал пайдаланушыны күйіп қалудан қорғайды. Жұмсақ мөлдір пластиктен жасалған ылғалдан қорғайтын қаптама басқару түймелерін су мен кірден сенімді қорғайды. Тәж берік перфорацияланған болаттан жасалған және қысқа үзілістермен бірнеше жұмыс циклдарына төтеп бере алады, бұл жұмыс процесін жылдамдатуға мүмкіндік береді. Траверсі бар резервуар зауытта бір жинақта жиналады, сондықтан оларды құрастыруға және сақинаны жетек механизмімен қосуға уақытты жоғалтудың қажеті жоқ. Тірек рамасы металл тіректермен нығайтылған, сондықтан ол тіпті максималды жүктелген барабанның салмағын сенімді түрде қабылдайды (шамамен 75%). Траверса 360° осьтерді толық қамтитын жақтауға бекітіледі, бұл құрылымды тербелістерге қарсы иммунитетті етеді және айнымалы жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Аяқ педалі барабанды қажетті еңкею бұрышына бекітуге көмектеседі, бұл оны құрамдас бөліктермен толтыруды және дайын қоспаны түсіруді жеңілдетеді. Жетектегі шығырдың төлкесі болаттан жасалған, бұл жұмыс бөлігінің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Ең үлкен жүктемені қабылдайтын резервуар осінің жинағы оңай шешіледі. Бұл қажет болған жағдайда мойынтіректерді еш қиындықсыз өзгертуге мүмкіндік береді. Тірек табан бетон араластырғыштың жұмыс орнындағы тұрақтылығын қамтамасыз етеді, ал диаметрі 20,5 мм дөңгелектер оны жылжытуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 420 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.АД07.В.03296-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВЕЛЕС" сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД07.В.03296-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 600 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 600 x 420 мм |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 300 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800081216 |
- Бағасы: 98 030 ₸

