
Күшейтілген кетпен, тот баспайтын болат, 150 х 90 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күшейтілген кетмен Сибртех 62289 тот баспайтын болаттан жасалған, 150 х 90 мм, сабы жоқ, топырақты тиімді қопсытады және арамшөптерден тазартады, өсімдіктерді қопсытады. Ол бақшада және бақшада жұмыс істеу кезінде қолданылады. Кенеп тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол коррозиядан қорықпайды. Кетпен диаметрі 30 мм тұтқамен үйлесімді, оны бөлек сатып алу керек. Артықшылықтары Қалыңдығы 2,5 мм болат парақ жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Пышақ өткір қайралған, соның арқасында топыраққа оңай еніп, жұмыс процесін жылдамдатады. Ұнтақ эмальдан жасалған жабын ұстағыш пен тулейканы коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайды. Кенеп ұстағышқа тойтармалармен мықтап бекітіледі, яғни кетмен жұмыс кезінде сынбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.09.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №943 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№943.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 90 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
- Бағасы: 1 457 ₸

