
Полипропиленнен жасалған сыпырғыш, 345 х 200 х 1420 мм, үлпілдек желдеткіш, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткішпен үрленген полипропилен сыпырғыш Сибртех 63230, 345 x 200 x 1420 мм, ағаш тұтқасы бар, асфальт, бетон және топырақ беттеріндегі шаңды, кірді, қоқыстарды, жапырақтарды және борпылдақ қарды тиімді тазартады. Шыбықтар ұштарында үлпілдек, сондықтан сыпырғыш ұсақ қоқыстарды да қалдырмайды. Ені 345 мм жұмыс бөлігі үлкен аумақты сыпыру кезінде уақытты үнемдейді. Сыпырғыш аулаларды, тротуарларды, бау-бақша және саябақ аумақтарын, үй шаруашылықтарын, сондай-ақ қоймалар мен өндіріс орындарын тазалауда пайдалы. Артықшылықтары Гофрленген шыбықтар тозуға төзімділігімен сипатталатын экструдталған полипропиленнен жасалған, сондықтан сыпырғыш ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұмыс бөлігінің материалы ультракүлгінге, ылғалға және температураның шектен тыс әсеріне төзімді, сондықтан жабдықты кез келген ауа-райында пайдалануға болады. Полипропилен талшықтары үлкен серпімділікке ие, сондықтан олар жоғары жүктеме кезінде майыспайды және сынбайды. Шыбықтар термиялық әдіспен бекітілген және қалыптан құлап кетпейді. Қатты ағаштан жасалған ыңғайлы тұтқа құралмен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Тулейканың ішкі жіптері бар, сондықтан ол тұтқадан секірмейді. Салмағы 0,77 кг жұмыс кезінде қолайсыздықты тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.07.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1573 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Атрибут" сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1573.pdf |
| _пакеттегі ені | 345 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 200 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1420 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полиэтиленмен полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Ерекшеліктері | распушенная щетина |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | веерная |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қоңыр, сұр, батпақ, хаки, сұр-көк |
| Жұмыс бөлігінің ені | 345 мм |
- Бағасы: 2 829 ₸

