
Арматураланған болат кетмен, 190 х 60 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күшейтілген болат кетмен Сибртех 62281, 190 x 60 мм, сабы жоқ, — бақшада және бақшада жұмыс істеуге арналған бау-бақша құралы. Ол топырақты қопсыту, арамшөптерді жою, өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Қалыңдығы 2,5 мм кенеп құралға ерекше беріктік береді. Кетпен диаметрі 30 мм тұтқамен үйлесімді (бөлек сатып алынады). Артықшылықтары Құрал берік орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол кернеуге төзімді және берік. Кетпеннің беті коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайтын ұнтақ эмальмен қапталған. Кенеп матаға дәнекерленген, сондықтан жұмыс кезінде одан құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.67 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.10.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 43-АГ78-112 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 43-АГ78-112.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
- Бағасы: 1 707 ₸

