
Арматураланған болат кетпен, 170 х 60 х 1430 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат арматураланған кетмен Сибртех 62282, 170 x 60 x 1430 мм, ағаш сабы бар, — топырақты қопсытуға және арамшөптерден тазартуға, өсімдіктерді төбеге шығаруға арналған қол құралы. Жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін тегістелген қатты ағаш кесіндісімен бірге жеткізіледі. Құрал саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік — кенеп деформацияларға төзімді, қалыңдығы 2,5 мм берік орташа көміртекті болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік — кенепке ұнтақ эмальдан жасалған қорғаныш жабын жағылады. Сенімділік — дәнекерленген бекітпенің арқасында пышақ жұмыс кезінде тұтқадан секірмейді. Мықты байланыс — тұтқа төлкеде өздігінен бұрап тұратын бұрандамен бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.88 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.10.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 43-АГ78-112 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 43-АГ78-112.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1430 мм |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
- Бағасы: 2 187 ₸

