
Күшейтілген кетпен, тот баспайтын болат, 150 х 90 х 1325 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған, 150 x 90 x 1325 мм, ағаш кесіндісі бар күшейтілген Sibrtech 62288 кетпені топырақты қопсыту, арамшөптерді жою және өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Тот баспайтын болаттан жасалған мата коррозияға төзімді. Тегістелген ағаш сабы жұмыстың ыңғайлылығын арттырады, сонымен қатар оның арқасында омыртқаға түсетін жүктеме азаяды. Кетпен жеке учаскелердің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Өткір жүзі топыраққа тез сіңіп, арамшөптердің тамырларын оңай кесіп тастайды. Қалыңдығы 2,5 мм болғандықтан, кенептің беріктігі мен беріктігі артады. Ұнтақ эмальмен қапталған тулейка мен ұстағыш ылғалға төзімді. Кенеп пен ұстағыштың тойтарылған байланысы құралдың сенімділігін қамтамасыз етеді. Қатты ағаштан жасалған тұтқа сынуға төзімді, ал өздігінен бұрап тұратын бұранданың арқасында ол тұтқадан шығып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.81 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.09.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №943 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№943.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 90 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1325 мм |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
- Бағасы: 2 387 ₸

