
Бақшаға арналған орындық Nika, көгілдір, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Nika 64555 көгілдір бақшаға арналған орындық бақшада демалу және жұмыс істеу ыңғайлылығы үшін пайдаланылады. Бастапқы қалпында сіз оған отыра аласыз, ал егер сіз оны аударсаңыз, тізеңіздің астына кішкене тірек аласыз.Артықшылықтарқарапайым құрылымды бүктеу және ашу оңай, сондықтан орындық егде жастағы адамдарға жарамды.Орындық сақтауға ыңғайлы, себебі бүктелген кезде көп орын алмайды.Орындық 100 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады.Қаңқаның конструкциялық беріктігіне диаметрі 16 мм металл түтіктер есебінен қол жеткізіледі.Бүйірлік тұтқалар қолды қолдауды қамтамасыз етеді, бұл орындықтың жұмысын жеңілдетеді.Ұнтақты жабынның арқасында орындық кез келген ауа райы жағдайына төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 2.47 кг |
| Максималды жүктеме | 100 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 108 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА88.В.04631-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "КОНЦЕПТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА88.В.04631-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 315 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Материал | болат, полипропилен |
| Ерекшеліктері | скамейка-перевертыш |
| Өлшем | 546 х 298 х 420 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | картонный короб |
- Бағасы: 5 284 ₸

