
Дизельді жылу зеңбірегі СТД-20, 20 кВТ, 500 м3/сағ, тікелей жылыту Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех СТД-20 дизельді жылу пистолеті қоймаларды, жылыжайларды, шеберханаларды және басқа да тұрғын емес үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Ол сондай-ақ қабырғаларды кептіруге, бетонды жылытуға және траншеяларды ерітуге жарамды. Қуаты 20 кВТ ауа көлемі 600 м3 дейінгі бөлмені жылдам және тиімді жылытуға мүмкіндік береді. 12 литрлік жанармай багының көлемі жанармай құюсыз 6 сағаттан астам жұмыс істеуге жетеді. Артықшылықтары: Зеңбірек жазғы, қысқы және арктикалық дизельдік отынмен жұмыс істейді. Жалын сөнген, ток күші өшкен және қызып кеткен жағдайда қауіпсіздік жүйесі отын беруді өшіреді. Жылу шағылыстырғыш қалқан ашық жалынды ұстап тұрады, бұл бөлменің немесе беттің біркелкі жылынуын қамтамасыз етеді. Жылу пистолетінде жанармай жүйесін кір бөлшектерінің бітелуінен қорғайтын өрескел сүзгі бар. Тікелей жылыту жүйесі белгілі бір аумақты жылдам және тиімді жылыту үшін максималды жылу беруді қамтамасыз етеді. Арнайы сенсор жанармай деңгейін көрсетеді, бұл резервуарды уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Корпуста жылу пистолетінің тұрақтылығы үшін тірек қарастырылған. Корпустағы тұтқа тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.8 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 410 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96467.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | дизель отыны |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Қуат | 20 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жанармай багының көлемі | 12 л |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Отын шығыны | 1,8 л/сағ |
| Жылу сыйымдылығы | 20 кВТ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996184098 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

