
Дизельді жылу зеңбірегі СТД-30, 30 кВТ, 750 м3/сағ, тікелей жылыту Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех СТД-30 қуатты 30 кВТ дизельді зеңбірек тұрғын емес үй-жайларды жылыту үшін қолданылады: қойма, ангар, қойма және т.б. Ол сондай-ақ қабырғаларды кептіру, траншеяларды жібіту және бетонды жылыту кезінде құрылыс алаңында жұмыс істеуге жарамды. Зеңбірек 750 м3/сағ ауа ағынын қамтамасыз етеді, бұл ауа көлемі 1000 м3 дейінгі бөлмелерді жылытуға мүмкіндік береді. 2,8 л/сағ үнемді тұтыну және 19 литрлік резервуар жанармай құюсыз 6,5 сағаттан астам жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Мылтықты дизельдік отынның кез келген түрімен толтыруға болады: жазғы, қысқы және арктикалық. Жалын сөнген, қуаты өшкен немесе қызып кеткен жағдайда қауіпсіздік жүйесі іске қосылып, жанармай беруді тоқтатады. Жылу шағылыстырғыш қалқанның арқасында бөлменің біркелкі жылытуы қамтамасыз етіледі, өйткені ол ашық отты тежейді. Жанармай жүйесін кіріктірілген дөрекі сүзгі кір бөлшектерінің бітелуінен қорғайды. Арнайы сенсор жанармай құюды уақтылы толтыру үшін жанармай деңгейін бақылауды жеңілдетеді. Тікелей жылыту жүйесінің арқасында жылы ауа таралмайды, бірақ белгілі бір аймаққа бағытталады, бұл тез жылынуды және кептіруді қамтамасыз етеді. Корпустағы тұтқасы мен дөңгелектерінің арқасында зеңбірек жұмыс орнында оңай және ыңғайлы қозғалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16 кг |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 2.8 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 500 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 780 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96468.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | дизель отыны |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Қуат | 30 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жанармай багының көлемі | 19 л |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Отын шығыны | 2,8 л/сағ |
| Жылу сыйымдылығы | 30 кВт |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996184104 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

