
Дизельді жылу зеңбірегі СТД-50, 50 кВТ, 1100 м3/сағ, тікелей жылыту Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өз қатарындағы ең қуатты 50 кВТ дизельді жылу пистолеті Сибртех СТД-50 ауа көлемі 1600 м3 дейін тұрғын емес үй-жайларды оңай жылытады. Сондай-ақ, оның көмегімен суық мезгілде құрылыс жұмыстарын жеделдетуге және жеңілдетуге болады, өйткені ол қабырғаларды кептіруге, бетонды жылытуға және траншеяларды ерітуге жарамды. Зеңбірек 1100 м3 қуатты ауа ағынының арқасында үй-жайларды жылытуды тез және тиімді жеңе алады. Көлемі 38 л үлкейтілген резервуар және үнемді отын шығыны 4,2 л/сағ жанармай құюсыз 9 сағат жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Зеңбірек дизельдік отынның кез келген түрімен жұмыс істей алады: жазғы, қысқы және арктикалық. Жалын сөнген, ток күші өшкен немесе қызып кеткен жағдайда орнатылған қауіпсіздік жүйесі отын беруді өшіреді. Жылу шағылыстырғыш қалқан жылудың жоғалуына жол бермей, бөлмені біркелкі жылытуға қызмет етеді. Кіріктірілген дөрекі сүзгі отын жүйесін кір бөлшектерінің бітелуінен қорғайды. Тікелей жылыту жүйесі жылы ауаның таралуына жол бермейді, оны жылдам қыздыру үшін белгілі бір нүктеге бағыттайды. Арнайы датчик уақтылы толтыру үшін отын деңгейін бақылауды жеңілдетеді. Тұтқасы мен дөңгелектері бар тұғырдың арқасында зеңбіректі жұмыс орнында тасымалдау және жылжыту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21.8 кг |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 4.2 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 510 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 860 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96469.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | дизель отыны |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Қуат | 50 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жанармай багының көлемі | 38 л |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Отын шығыны | 4,2 л/сағ |
| Жылу сыйымдылығы | 50 кВТ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996184111 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

