
Газды жылу зеңбірегі СТГ-10, 10 кВТ, 300 м3/сағ, пропан-бутан Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пропанмен немесе бутанмен жұмыс істейтін Сибртех СТГ-10 жылу пистолетінің жылу қуаты 10 кВТ. Ол өндірістік цехтар, қоймалар, шеберханалар, гараждар, салынып жатқан нысандар, жылыжайлар сияқты үй-жайларда, адамдарға зиянды жану өнімдерінің шығарылмауына байланысты пайдалануға жарамды. Ықшамдылығына қарамастан, жылу пистолетінің өнімділігі жоғары - ауа шығыны 300 м3/сағ, ал отын өте үнемді жұмсалады. Артықшылықтары: Жылу генераторы максималды қауіпсіз температура шегіне дейін қыздырылған жағдайда, газбен жабдықтау автоматты түрде тоқтатылады, бұл төтенше жағдайдың дамуына және өрттің шығуына жол бермейді. Пьезо тұтану жылу генераторын жылдам және қауіпсіз іске қосуға мүмкіндік береді. Берік қаңылтыр болаттан жасалған корпус ыстыққа төзімді бояумен боялған және коррозияға төзімді. Тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы тор ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған және уақыт өте тот баспайды. Артқы тор зеңбіректің ішіне бөгде заттардың түсуіне жол бермейді, оны сынудан қорғайды. Қуат көзінің қосқышы ішкі бөліктерге шаң мен ылғалдың түсуіне жол бермейтін қорғаныс қақпағымен жабылған. Беріліс қорабы бар газ шлангісі және желілік аша жеткізу көлеміне кіреді. Бұл өте ыңғайлы, өйткені шығын материалдарын қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Корпустың үстіңгі жағындағы тұтқасы және салмағы 5 кг-нан аз зеңбіректі тасымалдауға және оны көлікке тиеуге ыңғайлы етеді. Кең платформа жылу пистолетіне тұрақтылық береді. Шағын габариттері (38 х 19 х 30,5 см) зеңбіректі тіпті шектеулі кеңістікте сақтау мерзіміне орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KK С-CN.НА83.В.00722-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU С-CN.НА83.В.00722-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | пропан-бутан |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 0,7 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,75 мм |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 0,7 кг/ч |
| Қуат | 10 кВт |
| Жылыту кезіндегі қуат | 10 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996184043 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

