
Газды жылу зеңбірегі СТГ-15, 15 кВТ, 500 м3/сағ, пропан-бутан Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылу қуаты 15 кВТ болатын Сибртех СТГ-15 газды жылу пистолеті көлемі кемінде 300 м3 болатын қоймаларды, өндірістік цехтарды, ауылшаруашылық нысандарын, құрылыстарды жылытуды қамтамасыз етеді. Ауа шығыны 500 м3/сағ тапсырмаларды жылдам орындауға мүмкіндік береді. Жылу пистолеті жұмыс істеу үшін пропанды немесе бутанды пайдаланады — отынның ең үнемді түрі. Осының арқасында жылытуды ұйымдастыруға арналған бюджет айтарлықтай үнемделеді. Артықшылықтары: Қызып кеткен жағдайда зеңбірек дереу сөндіріледі, сондықтан оның зақымдану немесе өрт шығу қаупі жойылады. Тот баспайтын болаттан жасалған алдыңғы тор ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған, себебі жылу мен ылғалдың әсерінен бұзылмайды. Артқы тор ішкі жинақты ірі бөлшектердің түсуінен қорғайды. Негізгі ажыратқыш ішкі компоненттердің ластануына жол бермейтін арнайы қаптамамен жабылған. Ыңғайлы тұтқасының және жеңіл салмағының (3,8 кг) арқасында зеңбіректі тасымалдау, жұмыс орнына орнату және көлік құралына тиеу өте оңай. Өлшемдері 38 x 19 x 30,5 см зеңбіректің сақтау мерзіміне ықшам орналасуын қамтамасыз етеді және оны жеңіл автокөлікте тасымалдауға мүмкіндік береді. Негізі кең тұғыр тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Газ түтігі, беріліс қорабы және желілік аша жылу пистолетімен бірге жеткізіледі. Бұл бюджетті және шығын материалдарын сатып алу уақытын үнемдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KK С-CN.НА83.В.00722-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU С-CN.НА83.В.00722-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | пропан-бутан |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 0,7 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,86 мм |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 1,01 кг/сағ |
| Қуат | 15 кВТ |
| Жылыту кезіндегі қуат | 15 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996184050 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

