
Газды жылу зеңбірегі СТГ-50, 50 кВТ, 1400 м3/сағ, пропан-бутан Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех СТГ-50 газды жылу пистолеті тұрғын емес үй-жайларды жылытуға арналған: шеберханалар, қоймалар, салынып жатқан ғимараттар, авто жөндеу шеберханалары, өндірістік жылыжайлар, сонымен қатар бетонды кептіру, траншеялар астындағы жерді еріту және басқа да жөндеу-құрылыс жұмыстары. Жылу генераторының жылу қуаты 50 кВТ және ауа шығыны 1400 м3/сағ дейін. Отын ретінде СТГ-50 моделі пропанды немесе бутанды пайдаланады, оны өте үнемді пайдаланады. Жылыту шығындары жылытқыштардың басқа түрлерін пайдаланумен салыстырғанда төмен болады. Артықшылықтары: Жылу генераторы максималды қауіпсіз температураға дейін қыздырылған жағдайда, термиялық қорғаныс газбен жабдықтауды өшіреді және генераторды қызып кетуден немесе өрттен сақтай отырып, зеңбіректің жұмысын тоқтатады. Коррозияға жол бермеу үшін берік болат корпус ыстыққа төзімді бояумен боялған. Алдыңғы тор тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан ол жылу мен ылғалдың ұзақ әсерінен де қорықпайды. Артқы тор желдеткішке және басқа компоненттерге бөгде заттардың түсуіне жол бермейді. Қуат беру қосқышындағы ылғалдан қорғайтын қаптама оны ластанудан және ылғалдың ішке түсуінен қорғайды. Тасымалдауға ыңғайлы — корпустың үстіңгі жағында тұтқасы бар, сондықтан мылтықты тасымалдау және көліктерге тиеу оңай. Үлкен тірек алаңы бар тұрақты тірек жұмыс орнында жылу пистолетін орналастыруды жеңілдетеді. Жеткізу көлеміне шлангісі бар газ беріліс қорабы және желілік аша кіреді, бұл зеңбірек пен газ баллондарын сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға кірісуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KK С-CN.НА83.В.00722-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU С-CN.НА83.В.00722-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | пропан-бутан |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 1,5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 1,4 мм |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 3,3 кг/ч |
| Қуат | 50 кВТ |
| Жылыту кезіндегі қуат | 50 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996184074 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

