
Дизельді жылу зеңбірегі СТД-10, 10 кВТ, 300 м3/сағ, тікелей жылыту Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех СТД-10 дизельді жылу зеңбірегі тұрғын емес үй-жайларды жылыту үшін қолданылады: шеберханалар, қоймалар, ангарлар және т.б. Ол сондай-ақ құрылыс алаңдарында қабырғаларды кептіру, траншеяларды жібіту, бетонды жылыту үшін қолданылады. Ауа ағыны 300 м3/сағ ауа көлемі 300 м3 дейінгі бөлмелерді жылыту үшін жеткілікті. Жанармай шығыны 0,95 л/сағ құрайды, яғни 12 литрлік толық резервуар жанармай құюсыз 12 сағат жұмыс істеуге жетеді. Артықшылықтары: Мылтықты дизельдік отынның кез келген түрімен толтыруға болады: жазғы, қысқы және арктикалық. Қауіпсіздік жүйесі жалын сөнген, қуаты өшкен немесе қызып кеткен жағдайда іске қосылып, отын беруді тоқтатады. Жылу шағылыстырғыш экран бөлменің біркелкі қызуын қамтамасыз етеді. Кіріктірілген дөрекі сүзгі отын жүйесін кір бөлшектерінің бітелуінен қорғайды. Тікелей типті жылыту белгілі бір аумақты тезірек кептіруге және жылытуға мүмкіндік береді. Жанармай деңгейінің сенсоры резервуарды уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Корпустағы тіреуіш жылу пистолетінің тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Корпустағы тұтқа тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 0.95 л/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 410 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96466.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.НВ35.В.03260-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | дизель отыны |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 989-Пушки тепловые дизельные |
| Қуат | 10 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жанармай багының көлемі | 12 л |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Отын шығыны | 0,95 л/ч |
| Жылу сыйымдылығы | 10 кВТ |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996184081 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

