
ПВХ түсті таспалар жинағы 15 мм х 10 м, 5шт/уп, 130 мкм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 15 мм x 10 м және қалыңдығы 130 мкм болатын Sibrtech 88799 түрлі-түсті ПВХ электр таспаларының жинағы кез келген түрдегі электр жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болатын 5 данадан тұрады. Таспалардың көптеген мақсаттары бар: монтаждау, бекіту, түсті таңбалау, оқшаулау және сымдарды қосу. Әмбебаптығының арқасында жинақ тұрмыстық және кәсіби салаларда пайдалы болады. Артықшылықтары Жиынтыққа әртүрлі түстердегі оқшаулағыш таспалар кіреді: қызыл, сары, көк, ақ және қара, бұл әсіресе сымдар мен әртүрлі бөлшектерді таңбалау қажет болған жағдайда дұрыс. Таспа жануды қолдамайды, бұл тұйықталудың пайда болуынан қорғайды және өрт қауіпсіздігін арттырады. Таспаның жоғары электрлік беріктігі оның 5000 В дейінгі жұмыс кернеуіне төтеп беруге мүмкіндік береді. Акрилді желім негізінің арқасында таспа беттерге мықтап жабысады. Жабысқақ таспа берік және серпімді поливинилхлоридтен жасалған, ылғалдың, күн сәулесінің әсерінен бұзылмайды, сонымен қатар тозуға төзімді. Жиынтықтағы таспалардың кез келгенін -30—дан +50 градус Цельсийге дейінгі кең температура диапазонында пайдалануға болады. Қағаз жеңдер қоршаған ортаға зиян келтірмейтін биологиялық ыдырайтын тұрмыстық қалдықтар ретінде жойылады. Жинақ әрқайсысының ұзындығы 10 м болатын 5 таспадан тұрады, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.165 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Негізі | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Штрих-код | 4606800000000 |
- Бағасы: 493 ₸

