
Алюминий деңгейі, 400 мм, фрезерленген, 3 Дензель тесігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік және көлденең жазықтықтардың орналасуын бақылау үшін ұзындығы 400 мм, 3 тесігі бар Denzel 33680 алюминийден жасалған фрезерленген деңгей қолданылады. Құралдың арқасында қателік тәуекелі иә азаяды, бұл сапалы нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік береді.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарыдеңгейдегі ампулалар соққыдан қорғау үшін поликарбонат қабырғаларымен жабылған.Өлшеу қателігі барынша азайтылған (0,5 мм/м), себебі негізгі беті фрезерленген.Алюминий профилі құралдың құрылымдық беріктігінің кепілі болып табылады.Көпіршікті ампулаларды монтаждау кезіндегі электрондық бақылау өлшеулердің жоғары дәлдігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.31 кг |
| Материал | Алюминий |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 21.5 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 336-Уровни 3 глазка алюминиевые фрезерованные |
| Көзшелер саны | 3 |
| Ерекшеліктері | фрезерованный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996181233 |
- Бағасы: 8 854 ₸

