
Қылқалам-макловица, 50 x 140, жасанды қыл, пластикалық корпус, пластикалық тұтқаСибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 83312 қылқалам-жаққышы қалыңдығы 50 мм және ені 140 мм, жасанды қылшықтары, пластик корпусы және пластик тұтқасы бар, беткі қабатқа праймер, су дисперсті бояу, әктеу, тұсқағаз желімі, дақ жағу үшін қолданылады. Үлкен аумақты учаскелерді өңдеуге жарамды. Ұштарында қылшықтары жарылған жасанды қылшықтар лак-бояу материалдарын жақсы жинайды және ұстайды, жұмыс барысында деформацияланбайды. Артықшылықтары Төзімділік — берік пластикалық корпус бояу материалдарымен жанасқанда бұзылмайды. Қуыс, алынбалы щетка тұтқасын баспалдақтарды немесе тіректерді пайдаланбай биіктікте беттерді өңдеу үшін ұзартқыш штангаға орнатуға болады. Сақтаудың қарапайымдылығы — тұтқасында ілуге арналған тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Ені | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 222 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.141 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Өлшем | 50 х 140 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный рукав |
| Қалыңдық | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800077011 |
| Қыл | жасанды |
- Бағасы: 679 ₸

