
Лактарға арналған флейта қылтаяқшасы, 200 x 12 мм, табиғи қыл, пластик сабы, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лактарға арналған Matrix 83369 флейта қылқаламы ені 200 мм және қалыңдығы 12 мм, табиғи қылшықтары және пластикалық сабы бар, беттерді лак қоспаларымен өңдеу кезінде қолданылады. Үлкейтілген өлшемдер үлкен аумақты өңдеуді жылдамдатуға мүмкіндік береді. Табиғи ақшыл қылшықтар ұштарында жарылған, сондықтан ол жақсы сіңеді және бояу материалдарын береді, оларды бетіне біркелкі таратады. Артықшылықтары Лактаудың жоғары сапасы — қос пісірілген жеңіл қылшықтар бояуды бетке біркелкі тарату мүмкіндігіне ие. Табиғи қылшықтар агрессивті қосылыстарға төзімді, сондықтан еріткіш негізіндегі лактарға жарамды. Эпоксидті шайырдың бірегей формуласының, сыналардың және таңғыштың арқасында қылшықтардың сенімді бекітілуі қамтамасыз етіледі. Қылқаламды жібітуге болады — таңғыш тот баспайды, өйткені оның коррозияға қарсы жабыны бар. Эргономикалық пластикалық тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады, ал пластикалық сыналар бояу материалдарымен және сумен жанасқанда щетканың деформациясын болдырмайды. Қылқаламды банкаға, шелекке немесе науаға бекітуге болады — тұтқада арнайы ойық бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.178 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Өлшем | 200 х 12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800077035 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 1 592 ₸

