
"Эксперт" флейта қылқаламы, 35 x 8, табиғи қылшық, Сибртех пластик сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Эксперт" 83307 флейта қылқаламы табиғи қылшықтары мен пластикалық тұтқасы бар, 35 х 8 мм, әрлеу жұмыстарында қолданылады — беттерді бояу, тегіс немесе жылтыр қабат жасау. Шағын учаскелерді өңдеуге жарамды. Ол жасанды қоспасы бар табиғи шошқа қылшықтарынан жасалған, сондықтан әр түрлі бояу материалдарына жарайды. Артықшылықтары HANKOW қос пісірілген қылшықтары жоғары сапалы сәндік жабынды алуға мүмкіндік береді. Ұштарында бөлінген қылшықтар жақсы бояу алмасу қасиеттерін қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған желім құрамы, тұтқаның түбіндегі сыналар және металл тіреуіш қылшықтарды мықтап ұстайды. Коррозияға қарсы жабынның арқасында таңғыш бояу материалдарымен және сумен ұзақ уақыт байланыста болған кезде тот баспайды. Тұтқада ілуге арналған тесік бар, сондықтан щетканы сақтауға ыңғайлы. Пластикалық сыналар қылқаламның қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады, сіңдіру кезінде құралдың деформациясын болдырмайды. Бірегей рецепт бойынша жасалған эпоксидті шайыр негізіндегі желім агрессивті бояу материалдарымен жұмыс істегенде қылшықтарды бекітеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Ені | 35 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Өлшем | 35 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 8 мм |
| Штрих-код | 4606800076847 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 152 ₸

