
Ұзартылған флейта щеткасы, 50 x 12, табиғи қылшықтар, Matrix пластикалық тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 83402 табиғи қылшықтары және пластик сабы бар ұзартылған флейталы бояу жаққышы кез келген лак-бояу материалдарын қолдана отырып, әрлеу жұмыстары үшін пайдаланылады. Оның ені 50 мм, қалыңдығы 12 мм, сондықтан щетка кішкене немесе тар жерлерді бояуға ыңғайлы. Ұзартылған тұтқа жету қиын жерлерді бояуды жеңілдетеді және ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Артықшылықтары Қос пісірілген табиғи ашық түсті қылшықтар бояудың жақсы өткізгіштігіне және бөлінген ұштарының арқасында тозуға төзімділікке ие қылшықтар бояудың үлкен көлемін біркелкі ұстайды және таратады. Бояу жаққыш химиялық еріткіштері бар ЛБМ үшін жарамды, себебі табиғи қыл агрессивті сұйықтықтардың әсеріне төзімді. Бекіткіштің коррозиядан қорғайтын және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартатын жабыны бар. Тұтқадағы саңылау щетканы кептіру немесе сақтау үшін іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Өлшем | 50 х 12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800076908 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 331 ₸

