
"Еуро" флейта қылқаламы, 100 x 8, табиғи қылшық, Сибртех пластик сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Еуро" 83304 флейта қылқаламы ені 100 мм және қалыңдығы 8 мм, табиғи қылшықтары мен пластик сабы бар, бастапқы бояуға немесе бетінің кішкене немесе тар жерлерінде әрлеу қабатын жасауға арналған. Қылқалам жақсы бояу алмасу қасиеттеріне ие және лак-бояу материалдарының (ЛБМ) кез келген түріне жарамды. Артықшылықтары Қос пісірілген табиғи қылшықтар сәндік жабынның жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Қылқалам бояуды жақсы сіңіреді және береді, өйткені қылшықтар ұштарында бөлінеді. Табиғи қыл агрессивті ортаның әсеріне төзімді және еріткіш негізіндегі ЛБМ-мен жанасқанда жұмыс қасиеттерін жоғалтпайды. Оңтайлы таңдалған жабысқақ құрам, сыналар және металл таңғыш қылшықтарды мықтап ұстайды. Таңғыштың коррозияға қарсы жабыны бар, сондықтан щетканы суға және еріткішке малуға болады. Жеңіл пластик сабы қылқаламды ауырлатпайды және қолға ыңғайлы орналасады. Тұтқада щетканы ілу үшін пайдалануға болатын тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 206 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.053 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Өлшем | 100 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 8 мм |
| Штрих-код | 4606800076823 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 546 ₸

