
Инверторлық генератор GT-2200iS, 2.2 кВТ, 230 В, бак 4 л, жабық корпус, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жеңіл және үнемді, бірақ сонымен бірге жеткілікті қуатты генератор Denzel GT-2200iS. Жеңіл салмағы 21 кг және ықшам корпусы бар оның максималды қуаты 2200 Вт. 4 литр жанармаймен жанармай құюсыз 5 сағаттан астам жұмыс істей алады. Елде, саяжайда, пикникте және балық аулауда пайдалану үшін өте қолайлы. Телефондар мен электр құралдарының аккумуляторларына арналған зарядтағыштар , ноутбук сияқты сезімтал электрониканы қосуға мүмкіндік беретін токтың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Жүктелу дәрежесіне байланысты классикалық бензин генераторымен салыстырғанда отынды 40%-ға дейін үнемдейді. Пайдаланудың және техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығы, сондай-ақ кіріктірілген шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау оны сенімді және берік етеді. Артықшылықтары: Ыңғайлы жұмыс: Шудың төмен деңгейі - 57 Дб генераторды жұмыс орнына жақын орналастыруға мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 21 кг және ыңғайлы тұтқасының арқасында бір қолмен де тасымалдау оңай. Жанармай үнемдеу жүктеме дәрежесіне байланысты 40% дейін. Интуитивті түсінікті индикаторлар майдың сыни деңгейі, шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталу туралы хабарлайды. Жеңіл жүктеме кезінде қозғалтқыштың айналу жиілігі автоматты түрде азаяды, бұл отынды одан да көп үнемдеуге мүмкіндік береді. алдыңғы панельдегі 2 30В 2 розетка ұзартқыш сымды пайдаланбай-ақ тұтынушылардың жұбын бір уақытта қосуға мүмкіндік береді. Сенімділік: Берік пластикалық корпус генераторды зақымданудан қорғайды. Май деңгейі төмен іске қосудан қорғау картерде май жеткіліксіз болған кезде генераторды іске қосуға мүмкіндік бермейді. Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау жұмысты ыңғайлы етеді және генератордың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 4 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 545 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.23737-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94702.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23737-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 545 х 320 х 450 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | майдың төмен деңгейінің индикаторы шамадан тыс жүктеме индикаторының кернеуі индикаторы |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 3,2 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 113 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,4 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 0,8 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | жабық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 57 дБ |
- Бағасы: 202 293 ₸

