
Инверторлық генератор GT-3200iSE, 3.2 кВТ, 230 В, бак 6 л, жабық корпус, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GT-3200iSE генераторы жеңіл, ықшам және үнемді, бірақ сонымен бірге 3200 Вт максималды қуатты қамтамасыз етуге жеткілікті қуатты. Елде, табиғатта, гаражда немесе сауда шатырында пайдалану үшін тамаша. Оның басты артықшылығы - токтың жоғары сапасы, сондықтан мұндай генератор сезімтал жабдықты қуаттандыру үшін жиі пайдаланылады. Мысалы, қымбат электроника, электронды басқарылатын газ қазандықтары, қауіпсіздік және өрт сөндіру жүйелері. Электрондық тұтану жүйесі және қозғалтқыштың айналу жиілігін электронды реттегіш классикалық бензин генераторын тұтынумен салыстырғанда отынды 40%-ға дейін немесе одан да көп үнемдеуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау оны сенімді және берік етеді. Артықшылықтары: Ыңғайлы жұмыс: Шудың төмен деңгейі - 60 Дб Дөңгелектер мен ұзартылатын тұтқа оны бір қолмен жылжытуды жеңілдетеді. Электрлік стартермен жабдықталған, іске қосу үшін кілтті бұру жеткілікті. Қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме және май деңгейінің жеткіліксіздігі индикаторы жұмыс процесін бақылауды жеңілдетеді. алдыңғы панельдегі 2 30В 2 розетка ұзартқыш сымды пайдаланбай-ақ тұтынушылардың жұбын бір уақытта қосуға мүмкіндік береді. Сенімділік: Кіріктірілген қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден қорғаныс генераторды бұзылуға жол бермей өшіруге мәжбүр етеді. Альтернатордың мыс орамасы аппараттың беріктігін арттырады. Пластикалық соққыға төзімді корпус зақымданудан қорғайды. Май деңгейі төмен болса, кірістірілген қорғаныс генераторды автоматты түрде өшіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 29.5 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 6 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 380 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.23737-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94703.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23737-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 640 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 635 х 375 х 450 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | майдың төмен деңгейінің индикаторы шамадан тыс жүктеме индикаторының кернеуі индикаторы |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Иә |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 4,6 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 150 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,8 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 0,9 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | жабық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
- Бағасы: 350 970 ₸

