
Инверторлық генератор GT-1200iS, 1.2 кВТ, 230 В, бак 2.4 л, жабық корпус, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GT-1200iS генераторы - өз қатарындағы ең ықшам, жеңіл және үнемді инвертор генераторы. Салмағы небәрі 14,5 кг. Ол табиғатқа шығуға және балық аулауға өте ыңғайлы, сонымен қатар жазғы коттеджде және сауда шатырында таптырмас зат болады. Техникалық қызмет көрсету және пайдалану өте оңай. Тіпті тәжірибесіз қолданушы да оны оңай басқара алады. 2,4 литр жанармаймен ол жанармай құюсыз 3,5 сағатқа жуық жұмыс істей алады. Бірақ оның басты артықшылығы - токтың жоғары сапасы. Сондықтан ол сезімтал электрониканы қосу үшін жиі қолданылады. Мысалы, компьютерлік техника, электронды басқарылатын газ қазандықтары, күзет және өрт сөндіру жүйелері. Артықшылықтары: Ыңғайлы жұмыс: Шудың төмен деңгейі - 52 Дб. Салмағы аз және ыңғайлы тұтқасының арқасында генераторды бір қолмен тасымалдауға болады. Электрондық тұтану жүйесі және қозғалтқыштың айналу жиілігін электронды реттегіш жүктеме дәрежесіне байланысты отынды 40%-ға дейін үнемдеуге мүмкіндік береді. Алдыңғы панельдегі индикаторлар картердегі майдың жеткіліксіздігі, шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталу туралы хабарлайды. ЭКО режимінде аз жүктемемен жұмыс істегенде қозғалтқыштың айналу жиілігі автоматты түрде азаяды, бұл отынды одан да көп үнемдеуге мүмкіндік береді. Сенімділік: Пластикалық соққыға төзімді корпус зақымданудан қорғайды. Май деңгейі төмен болса, кірістірілген қорғаныс генераторды автоматты түрде өшіреді. Альтернатордың мыс орамасы аппараттың беріктігін арттырады. Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден қорғау рұқсат етілген жүктемеден асып кеткен жағдайда генераторды мәжбүрлі түрде өшіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 2.4 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 430 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-КН.ПФ02.В.23737-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94701.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23737-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 305 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 530 х 305 х 430 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | майдың төмен деңгейінің индикаторы шамадан тыс жүктеме индикаторының кернеуі индикаторы |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 1 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1,8 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 53,5 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,25 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 0,7 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | жабық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
- Бағасы: 164 350 ₸

