
Колун, 3200 г, екі компонентті сабы Nylon Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 3200 г қалақшасы және екі компонентті сабы бар NYLON 21804 Колун барысы ағашты тез тілуге мүмкіндік береді. Бұл үй шаруашылығында отынның үлкен көлемін дайындау және үлкен блоктарды кесу қажет болған кезде пайдалы болады. Кең жүзінің арқасында бөлгіш ағашқа кептеліп қалмайды, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Нейлон талшығы тұтқаның беріктігін айтарлықтай арттырады.Артықшылықтарыжұмыс бөлігінің беріктік сипаттамаларын ол жасалған 45 болат қамтамасыз етеді.Кенептің оңтайлы таңдалған қаттылығы 50-53 HRC оның беріктігін және өткірлігін ұзақ уақыт сақтауды қамтамасыз етеді.Талшықты шыныдан жасалған тұтқа агрессивті ортаның әсеріне төзімді, сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және соққылардан ауытқуларды тамаша сіңіреді.Тұтқадағы саңылау жұмыс кезінде пышақтардың құлау қаупін болдырмау үшін жіпті орнатуға мүмкіндік береді.Жиынтықта бөлгішті қауіпсіз тасымалдауға және ыңғайлы сақтауға арналған пластик қаптама бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 3.683 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1060 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | БАРС |
| Жайманың салмағы | 3200 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Нейлон |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145563 |
- Бағасы: 18 190 ₸

