
Құрал-саймандарға арналған жәшік, 430 х 200 х 200 мм, бес секциялы, металл Сибртех 90751
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 90751, 430 x 200 x 200 мм металл қорап, бес секциясы бар, құрал-саймандарды, тұрмыстық ұсақ-түйектерді, бекіткіштерді немесе балық аулау керек-жарақтарын орналастыру үшін қолданылады. Заттар бөлімдер бойынша ыңғайлы орналасады, бұл оларды сақтау және тасымалдау кезінде тәртіпті қамтамасыз етеді. Жәшік саяхатта, балық аулауда, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарытіркелгі сырғымалы бөліктерінің арқасында өте кең, ол көптеген заттарды сыйдыра алады.Металл корпус коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Жәшік оңай ашылады, сондықтан қажетті затты табу көп уақытты қажет етпейді.Тұтқа айналады және құралдарды орналастыруға немесе алуға кедергі жасамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.83 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Ерекшеліктері | 5 жылжымалы секция |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996168623 |
- Бағасы: 12 899 ₸

