
Лазерлік деңгей ЛН 02, 15 м, 635 нм, бұранда 1/4" Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ЛН 02 сызықтық лазерлік деңгейі қабырғаларды әрлеуге, плиткаларды төсеуге, ажыратқыштарды орнатуға, сөрелерді орнатуға және басқа да жабық жұмыстарға жарамды. Ол қызыл сәулені тік және көлденең жазықтықта проекциялайды. Құрылыстың қашықтығы 15 м құрайды. Артықшылықтары: ¼" жіпі штативті әртүрлі биіктікте пайдалану үшін деңгейді орнатуға мүмкіндік береді. 4° ± 1° диапазоны бар автоматты нивелирлеу тегіс емес жерде өлшеуге және тіпті жаңадан бастағандар үшін де тамаша нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Корпус арнайы төсемдермен нығайтылған, сондықтан механикалық зақымданудан қорықпайды. Құрал IP54 стандарты бойынша ылғал мен шаңнан қорғалған, яғни құрылыста және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалану қауіпсіз. Салмағы 400 грамнан аспайды, ал өлшемі 6,6 x 5,6 x 3,6 см, сондықтан лазерлік маркерді тасымалдауға, тасымалдауға және тасымалдауға ыңғайлы. Құралдың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін кірістірілген кеңейту түйіні тасымалдау кезінде құлыпталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.66 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.61 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21961-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21961-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.33 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Өлшеу қашықтығы | 15 м |
| Толқын ұзындығы | 635 нм |
| Жиынтықтылық | ААА батареялар жиынтығы |
| Қуаты, артық емес | 1 мВт |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 1/4 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | двйойной блистер + картон |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | ± 0,2 мм/м |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996180816 |
| Қоректендіру элементі | 3 х ААА |
- Бағасы: 9 338 ₸

