
Керамикалық жылу пистолеті SHC-3000, шаршы, 230 В, 250 м3/сағ, 1,5/3 кВТ MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX SHC-3000 жылу пистолетінің көмегімен гаражды, жылыжайды, қойманы немесе ангарды ауданы 40 м2 дейін жылытуға немесе жертөледегі немесе жертөледегі ылғалдан арылуға болады. Ол сондай-ақ суық мезгілде әрлеу жұмыстарын жылдамдатады және жеңілдетеді: шпалдарды, боялған және сыланған қабырғаларды кептіруге жарамды. Жылу пистолеті ауаны құрғатпайды, зиянды заттарды шығармайды және ауадағы ұсақ шаң бөлшектерін күйдірмейді, өйткені оның конструкциясында керамикалық қыздыру элементі пайдаланылады, ол ашық қыздыру катушкаларынан төмен жұмыс температурасында және үлкенірек аумақта ерекшеленеді. Артықшылықтары: Пайдалану қауіпсіздігін кіріктірілген қорғаныс жүйесі қамтамасыз етеді: қызып кеткен жағдайда қуат автоматты түрде өшеді. Қарапайым басқару элементтері - термостат реттегіші мен қосқыш арқылы режимдерді таңдауға болады. Корпус металдан жасалған және ыстыққа төзімді бояумен боялған, бұл оны коррозиядан қорғайды. Жылу пистолеті термостатпен жабдықталған, сондықтан ол автоматты түрде жұмыс істей алады және бөлмедегі температураны тұрақты ұстай алады. Бөлменің көлеміне қарай қалағанын таңдауға мүмкіндік беретін екі жұмыс режимі бар: жылы ауа 1,5 кВТ және ыстық 3 кВТ. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін корпуста тұтқа қарастырылған. Тікелей жылыту жүйесі беттерді тез кептіруге мүмкіндік береді, өйткені жылу бүкіл бөлмеге таралмайды, бірақ белгілі бір нүктеге бағытталады. Резеңке аяқтары бар төртбұрышты корпус жылу пистолетінің тұрақтылығын қамтамасыз етеді. CE сертификаты - жылу пистолеті пайдаланушының денсаулығына қауіпті емес және қоршаған ортаға зиян келтірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KK С-CN.ПФ02.В.02301-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперттік одақ" ЖШҚ БК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU С-CN.ПФ02.В.02301-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | MTX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 984-Пушки тепловые керамические |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | до 40 кв. м |
| Температура реттегіші | Да |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996183657 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

